PDU

Neoddeliteľnou súčasťou každej serverovne sú napájacie PDU, ktoré v základe rozdeľujeme na Základné a Inteligentné PDU.

Základné PDU slúžia na napájanie serverových IT rackov s vysokým elektrickým odberom. Dostupné sú v kapacitách 3,6 kW – 7,2 kW – 11,6 kW – 22 kW. Dodávame vertikálne PDU so zákazníckymi kombináciami zásuviek IEC C13 / C19 / Schuko-UTE.
Zásuvky C13 a C13 umožňujú uzamknutie napájacích káblov, čím zabránia nechcenému odpojeniu a výpadku napájania. Pre rozlíšenie napájacích vetiev sú PDU dodávané v rôznych farebných kombináciách.

Inteligentné PDU slúžia na napájanie serverových IT rackov s vysokým elektrickým odberom. Klúčovou vlastnosťou je možnosť vzdialenej správy napájania – monitoring, plánovanie kapacity, reštartovanie zaseknutých switchov a serverov. Dostupné sú v kapacitách 3,6 kW – 7,2 kW – 11,6 kW – 22 kW. Dodávame vertikálne PDU s rôznymi kombináciami zásuviek IEC C13 a IEC C19 Zásuvky C13 a C13 umožňujú uzamknutie napájacích káblov, čím zabránia nechcenému odpojeniu a výpadku napájania. Pre rozlíšenie napájacích vetiev sú PDU dodávané v rôznych farebnych kombináciách.

Rôzne úrovne správy PDU:

  • Meranie elektrických veličín na vstupe PDU
  • Meranie elektrických veličín na vstupe PDU + vzdialené zapnutie/vypnutie jednotlivých zásuviek
  • Meranie elektrických veličín po jednotlivých zásuvkách
  • Meranie elektrických veličín po jednotlivých zásuvkách + vzdialené zapnutie/vypnutie jednotlivých zásuviek

Na PDU je možné pomocou patch káblov RJ45 rozne typy senzorov: teplota, vlhkosť, prúdenie vzduchu, prach, rozdiely tlakov, vibrácie, únik kvapaliny.

PDU dokážu ovládať elektronický prístup do racku pomocou kariet Mifare, HID a iných. PDU je možné centrálne spravovať pomocou softvéru na centrálnu správu.

Pre výber správneho riešenia oslovte našich špecialistov.

 
Naplánujme si spoločnú konzultáciu
k Vášmu projektu